KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 6913462
nr 691 3462
Blandteknik
sign. BT, 49x69
Kondition: skadad
Utrop:
500 kr
måndag 11 april 2011
kl 18:22:21
Signe Persson-Melin (f. 1925)